Stručna praksa u Milanu

Westhouse Group, međunarodna tvrtka koja djeluje na području pretraživanja i odabira stručnjaka iz područja ICT, inženjerstva i financija traži studente za odrađivanje stručne prakse u okviru Erasmus+ programa mobilnosti u njihovom sjedištu u Milanu - svjetskom lideru u distribuciji elektroničkih komponenti. Kandidat će upravljati praćenjem aktivnosti vezanih uz implementaciju novog ERP sustava širom svijeta, Oraclea i njegovih stalnih nadogradnji. Ta je pozicija integrirana u tim EMEA (Europe, Middle-East and Africa) te tako nudi mogućnost međunarodnih kontakata.

Westhouse Group pruža pravu priliku da se kandidat približi organizaciji i procesima složene multinacionalne tvrtke, radi u multikulturalnom okruženju i planira svoje zadatke i aktivnosti praćenja. Kriteriji za odabir kandidata su odlično poznaje te baratanje engleskim jezikom te da je kandidat student ili nedavno diplomirana mlada osoba.

Detaljnije:

Za sve dodatne informacije, kontakt osoba je Luca Pesacane (l.pesacane@westhouse.it)