Jednogodišnja BAYHOST stipendija...

Slobodna Država Bavarska poziva na jednogodišnju stipendiju za studente središnje, istočne i jugoistočne Europe za akademsku godinu 2019./2020. koju dodjeljuje Bavarian Academic Center for Central, Eastern and Southeastern Europe (BAYHOST). Stipendija je namijenjena financiranju poslijediplomskih i doktorskih studija na bavarskim sveučilištima. Godišnje stipendije mogu se produžiti dva puta do tri godine. Stipendija iznosi 735 eura mjesečno. Isto tako, može se financirati jednogodišnji studijski boravak u Bavarskoj kao dio doktorskog studija iz zemlje polaznika.

Na natječaj za  stipendiju mogu se prijaviti diplomanti iz: Bugarske, Hrvatske, Češke Republike, Mađarske, Poljske, Rumunjske, Rusije, Srbije, Slovačke i Ukrajine.

Rok za prvu prijavu je 1. prosinac 2018. (datum primitka).

Za više informacija možete naći u letku u privitku ili na donjim poveznicama: