U utorak 22. siječnja 2019. godine Sveučilište u Puli su posjetili prof. Benjamin Lee iz Hong Konga, voditelj Kinex Pharmaceuticals Inc. i predsjednik Comprehensive Drug Enterprises Ltd, dr. Marina Moses iz Tel Aviva, poslovna savjetnica za investiranje u razvojnu znanost i start-up poduzeća, Jacom Harschan i Dieter maurer iz Villacha, predstavnici firme Panaceo international Active Minerall Production GmbH i profesorica Sandra Kraljević Pavelić, direktorica doktorske škole Sveučilišta u Rijeci, profesor Krešimir Pavelić.

Ovo prilikom prorektorica za upravljanje resursima prof. dr. sc. Lorena Mošnja-Škare i voditeljica Ureda za partnerstvo i projekte dr. sc. Ivona Peternel predstavile su Sveučilište Jurja Dobrile u Puli u cilju razvoja daljnjih projekata istraživačke i stručne suradnje u području biomedicine i zdravstva.

Pogledajte galeriju fotografija sa susreta održanog na rektoratu Sveučilišta.