Dana 9. lipnja 2020. godine, Ured za partnerstvo i projekte Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli organizirao je izlet na NP Brijuni za sve dolazne strane studente koji na SJD u Puli provode svoj Erasmus+ studijski boravak u ljetnom semestru, odnosno cijelu akademsku godinu 2019/2020.

Kako zbog pandemije COVID-19, Ured za partnerstvo i projekte nije bio u mogućnosti organizirati redovan prijem studenata (Welcome Day) na početku ljetnog semestra u ožujku, na ovaj smo način htjeli okupiti zainteresirane studente i omogućiti im malo putovanja uz zabavu i neformalno druženje.

Mala grupa od sedam zainteresiranih studenata iz Španjolske, Bugarske, Bosne i Hercegovine i Izraela provela je zanimljiv i aktivan dan.

Kako su se studenti proveli na Brijunima, pogledajte u galeriji fotografija: