NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je natječaj za dodjelu 10.000 državnih stipendija za akademsku godinu 2017./2018. (sukladno osiguranim sredstvima u Državnome proračunu i sredstvima osiguranim u Europskome socijalnom fondu u sklopu Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“) redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj upisanim na preddiplomskim sveučilišnim studijima, diplomskim sveučilišnim studijima, integriranim preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijima, kratkim stručnim studijima, preddiplomskim stručnim studijima i specijalističkim diplomskim stručnim studijima* te studentima s invaliditetom i studentima bez odgovarajuće roditeljske skrbi upisanim na poslijediplomske sveučilišne studije.

Rok za podnošenje prijava

Prijave na natječaj za dodjeljivanje državnih stipendija podnose se od 12. listopada do 6. studenoga 2017. godine (uključujući i 6. studenoga). Elektroničke prijave zatvaraju se u ponedjeljak, 6. studenoga 2017. u 12.00 sati.

Detaljnije o natječaju: