NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

Temeljem članka 18., st. 2 Statuta podnosim izvješće o radu i poslovanju Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u četvrtoj godini mandatnog razdoblja – 2016./2017. Ovo izvješće o radu i poslovanju Sveučilišta nadovezuje se na izvješća o radu čelnika i poslovanju pojedinih sastavnica te sadrži neke njihove relevantne elemente jer jedino sinergijom djelovanja svih sastavnica moguće je polučiti očekivane rezultate i učinke zajedničkih aktivnosti. Svima koji su na bilo koji način u protekloj godini ovog mandatnog razdoblja pridonijeli kvaliteti i unapređenju djelovanja Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, srdačno zahvaljujem te pozivam na daljnju suradnju i zajedničko proaktivno i konstruktivno djelovanje.

Rektor
Prof. dr. sc. Alfio Barbieri

Dokument preuzmite u kategoriji "Godišnja izvješća rektora o radu Sveučilišta" na stranici: