NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

U ponedjeljak na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu otvoreno je studentsko natjecanje Case Study Competition. Projekt se održava četrnaestu godinu za redom i vodeće je regionalno natjecanje u rješavanju stvarnih poslovnih slučajeva. Na natjecanju sudjeluje velik broj studenata zahvaljujući poduzećima iz različitih gospodarskih grana te tematskoj širini njihovih poslovnih slučajeva. Poduzeća predlažu i zadaju temu, a studenti rješavaju prave poslovne slučajeve. Na taj način studenti dobivaju priliku pokazati svoja znanja, ideje i mogućnosti pred najboljim hrvatskim poduzećima kao potencijalnim budućim poslodavcima i za to bivaju bogato nagrađeni. Prijave su otvorene do 17. ožujka.

Zato napravi zaokret u smjeru svoje buduće karijere i budi dio ovog natjecanja  koji osim mogućnosti razvijanja znanja i vještina, nudi i različite vrijedne nagrade. Za prvo mjesto nagrada je 10 000 kuna, za drugo mjesto 5 000 kuna dok je za treće 3 000 kuna. Uz novčane nagrade studente očekuju i dodatne pogodnosti u obliku praksi i pripravništva.

Sve aktualnosti vezane uz natjecanje možete pratiti na službenoj web stranici i Facebook stranici natjecanja.