NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

S 450 sudionika-koautora radova,  4 plenarna predavača, projekcijom umjetničkog studentskog filma, 85 usmenih prezentacija i 73 posterska priopćenja prireme za 1. međunarodnu studentsku GREEN konferencije uspješno se privode kraju. Ciljevi 1. međunarodne studentske GREEN konferencije su okupljanje studenata prirodnih, biomedicinskih, tehničkih, biotehničkih, društvenih i humanističkih znanosti, popularizacija znanosti, razmjena i nadogradnja znanja, promicanje multidisciplinarnog pristupa području zaštite okoliša, primjena smjernica održivog razvoja te ostvarivanje zdravijeg načina života.

Konferencija će se povodom 22. svibnja Međunarodnog dana bioraznolikosti održati na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku, 17. i 18. svibnja 2018. godine.

Detaljan program konferencije pogledajte na internetskoj stranici:

A možete ga preuzeti i u datoteci pripremljenoj za tisak: