Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

E-mail: ured(at)unipu.hr

NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

uSCOPE je prvi hrvatski 3D printani mikroskop koji je nastao suradnjom studenata različitih smjerova pulskog Sveučilišta i ujedno je prvo intelektualno vlasništvo Sveučilišta Jurja Dobrile. Kako je većina studenata prve generacije diplomirala, u potrazi smo za drugom generacijom studenata koja će nastaviti započetu priču ovog 3D printanog mikroskopa jer je u planu razvoj mikroskopa za osnovnoškolce, srednjoškolce i fakultete (trenutno je razvijena verzija za djecu predškolskog uzrasta).

Na natječaj se mogu javiti studenti svih sastavnica Sveučilišta Jurja Dobrile jer riječ o projektu koji je nastao integracijom suradnje različiti smjerova, a pravovaljana prijava na natječaj uključuje životopis i motivacijsko pismo.

Pozivamo studente koji žele uz redovno obrazovanje sudjelovati u izvannastavnim aktivnostima i zanimljivim projektima da nam se jave na mail uscope@unipu.hr jer tražimo volontere koji će surađivati na projektu uSCOPE, a rok za prijavu je 1. lipnja 2018.

Sveučilišni Centar za razvoj karijera