Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

E-mail: ured(at)unipu.hr

NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

Studenti koji su već jednom upisali prvu godinu studija u statusu redovitog studenta na nekom visokom učilištu u Republici Hrvatskoj, a žele ponovno upisati I. godinu studija na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli uz trošak upisa dužni su platiti i školarinu u iznosu od 5.500,00 kuna (za područje društvenih i humanističkih znanosti), 6.000,00 kuna (za područje tehničkih znanosti), 7.370,00 kuna (za područje prirodnih znanosti) odnosno 9.240,00 kuna (za umjetničko područje i područje medicine i zdravstva).

Studenti su dužni odmah po objavljenom rasporedu za upis obavezno poslati svoje podatke (ime i prezime, OIB, adresa, fakultet ili odjel, studij koji upisuje, status: redovni studij) na pripadajući mail sastavnice/fakulteta koji upisuje za potrebe izdavanja računa:

• racuni.skolarineFET@unipu.hr             (FET „Dr. Mijo Mirković)
  • racuni.skolarineFOOZ@unipu.hr          (Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti)
  • racuni.skolarineFF@unipu.hr                (Filozofski fakultet)
  • racuni.skolarineOIKT@unipu.hr            (Fakultet informatike u Puli)
  • racuni.skolarineOPZS@unipu.hr           (Odjel za prirodne i zdravstvene studije)
  • racuni.skolarineOITKS@unipu.hr          (Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije)
  • racuni.skolarineMA@unipu.hr              (Muzička akademija u Puli)
  • racuni.skolarineOTS@unipu.hr             (Odjel za tehničke studije).

Nakon dobivanja računa za školarinu, student je prije upisa dužan uplatu izvršiti na pripadajući IBAN sastavnice uz obveznu naznaku poziva na broj.

Dokaz o prethodno izvršenoj uplati donosi se na upis.

Svi potrebni podaci za uplatu biti će naznačeni na izdanom računu.