NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

Obavještavaju se studenti prve godine studija da su dužni, u terminu koji je objavljen na intranetskim stranicama Sveučilišta, pristupiti obaveznom sistematskom pregledu u zgradi ZZJZ IŽ u Puli, Nazorova 23 od 15 sati. Studenti koji ne obave zdravstveni pregled neće moći upisati narednu godinu studija.

Pregled je obvezan za upis u drugu godinu studija, stoga vas molimo da poštujete vaš termin pregleda.

Sa sobom trebate ponijeti zdravstvenu iskaznicu. Svi oni studenti koji nemaju važeće zdravstveno osiguranje u Hrvatskoj neće moći obaviti sistematski pregled, stoga molimo studente da prije pregleda reguliraju svoje pravo na zdravstveno osiguranje u nadležnom područnom uredu HZZO-a.

Studente s kroničnim bolestima molimo da ponesu i medicinsku dokumentaciju na uvid.

Pregled se obavlja u Zavodu za javno zdravstvo Istarske županije na adresi: Pula, Ulica Vladimira Nazora 23, od 15 do 19 sati.

Termine pregleda studenata pronađite na popisu vašeg fakulteta na intranet stranici: