NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

Rektor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli dana 15. studenog 2018. godine donio je Odluku o raspisivanju izbora za članove Studentskog zbora Sveučilišta u akademskoj godini 2018./2019. Izbori će se održati 14. i 15. siječnja 2019. godine u zgradi rektorata Sveučilišta na adresi Zagrebačka 30. U izborima za Studentski zbor imaju pravo sudjelovati (birati i biti birani) svi studenti upisani na Sveučilište.

U Studentski zbor bira se 11 predstavnika i to po jedan predstavnik svake znanstveno-nastavne sastavnice Sveučilišta i tri predstavnika na razini Sveučilišta. Utvrđuju se jedna izborna jedinica za Sveučilište i za svaku znanstveno-nastavnu sastavnicu to:

• Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“
  • Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti
  • Filozofski fakultet
  • Muzička akademija u Puli
  • Fakultet informatike
  • Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije / Facoltà di Studi
  • Interdisciplinari, Italiani e Culturali
  • Odjel za prirodne i zdravstvene studije
  • Odjel za tehničke studije.

Više o postupku kandidiranja (rok: 4.1.2019.) i drugim detaljnima pročitajte u tekstu Odluke: