Na temelju članka 12. stavka 3. Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, a sukladno članku 5. Pravilnika o financiranju Studentskog zbora Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli i studentskih programa, Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli dana 13. veljače 2019. godine raspisuje Natječaj za financiranje studentskih programa koje provode studentske organizacije ili pojedini studenti za 2019. godinu.

Natječaj se provodi sukladno Pravilniku o financiranju Studentskog zbora Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli i studentskih programa. Odluku o raspodjeli financijskih sredstava donosi Senat Sveučilišta na prijedlog Studentskog zbora, a iznos raspoloživih sredstava iznosi 99.900 kuna.

Pravo sudjelovanja u natječajnom postupku imaju svi studenti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, studentske udruge ili druge organizacije studenata upisane u Evidenciju studentskih organizacija Sveučilišta.

Zadnji dan prijave na natječaj je 28. ožujka 2019. godine, a o uvjetima, postupku prijave i drugim detaljima pročitajte u tekstu Natječaja:

Obrasci: (MS Word dokumenti)