Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa CARNET-ove konferencije za korisnike koja ove godine nosi naziv „Na granici mogućega“. Konferencija će od 6. do 8. studenoga 2019. godine u Šibeniku okupiti više od tisuću CARNET-ovih korisnika i suradnika, u prvome redu učitelje, nastavnike i ravnatelje u osnovnim i srednjim školama, profesore na fakultetima, CARNET sistem inženjere i koordinatore, članove znanstveno-istraživačke zajednice, kao i informatičke stručnjake i gospodarstvenike iz područja IKT-a.

Kako bi potaknuli suradnju, razmjenu informacija, znanja i iskustava iz CARNET-a pozivaju da do 6. svibnja 2019. prijavite vaše radove. Radove možete prijaviti u četiri kategorije: konferencijski rad, interaktivno izlaganje, radionica i ogledni sat.

PRIJAVITE SVOJ RAD