Najboljim studentima dodijeljene...

U uredu rektora,  rektor sveučilišta prof. dr. sc. Alfio Barbieri dodijelio je rektorove nagrade najboljim studentima. Rektorova nagrada dodijeljena je po jednom studentu svake sastavnice sveučilišta u skladu s Pravilnikom o dodjeli rektorove nagrade.

Ovogodišnji dobitnici rektorove nagrade su: Lucija Babić, Fakultet informatike u Puli, Valentino Balent, Fakultet ekonomije i turizma ‘’Dr. Mijo Mirković“, Ana Bučko, Muzička akademija u Puli, Ivana Čubela, Medicinski fakultet u Puli, Matea Kurilić, Tehnički fakultet u Puli, Hermina Maras Benassi, Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije u Puli, Lucia Nikolić, Fakultet prirodnih znanosti u Puli, Ines Pruginić, Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti u Puli i Paolo Trani, Filozofski fakultet u Puli.

Čestitamo dobitnicima!