U posebnom prilogu Glasa Istre možete pročitati više o studijskoj ponudi Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli kao i o jedinstvenom kreativnom konceptu #EvolveUNIPU.

Upisni prilog Glasa Istre donosi više informacija o moderniziranim studijima za novu akademsku godinu, predstavlja 8 Fakulteta unutar Sveučilišta te vas upoznaje sa jedinstvenim kreativnim konceptom #EvolveUnipu.

"Možemo reći da kreativnost danas stvara moć, a klasično sveučilišno obrazovanje, u kojem se studenti educiraju za potrebe tržišta rada u uvjetima kada se ono mijenja svakodnevno, izgubilo je svrhu i upravo iz toga razloga na Sveučilištu u Puli prihvatili smo model #EvolveUnipu - razvijaj se zajedno s nama i učimo stvarajući." - navodi rektor Sveučilišta, Prof. dr. sc. Marinko Škare.

Cijeli prilog pronađite na sljedećoj poveznici: