Javni poziv za odabir studenata –...

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli (u daljnjem tekstu: Sveučilište) raspisuje javni poziv za odabir studenata – asistenata za potporu studentima s invaliditetom na Sveučilištu u akademskoj godini 2022./2023. Potpora za studente s invaliditetom može uključivati potporu pri kretanju (odlazak i dolazak na fakultet te kretanje po prostoru, rješavanje administrativnih procedura, nabavu literature, fotokopiranje) te pomoć u praćenju nastave, a sve u skladu s unaprijed definiranim potrebama studenata s invaliditetom.

Vrste i oblik potpore bit će, po provedenom natječaju i odabiru kandidata, definirane posebno za svaki studentski par koji čine student s invaliditetom i student - asistent. Odabrani studenti – asistenti proći će po potrebi kratku edukaciju s ciljem pružanja informacija o načinu pružanja potpore. Odluku o odabiru donosi rektor po provedenom natječaju, a na prijedlog Povjerenstva.

Rad studenata – asistenata bit će honoriran preko studentskog ugovora.
Broj tjednih sati rada: do maksimalno 15 sati.

Upute za prijavu

Prijava na natječaj treba sadržavati ispunjenu prijavnicu koja se nalazi na mrežnim stranicama Sveučilišta.

Ispunjenu prijavnicu potrebno je dostaviti putem elektroničke pošte na adresu uredssi@unipu.hr.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Sveučilišta.

Prilozi: