Muzička akademija u Puli sudjelovala...

Muzička akademija u Puli sudjelovala je na međuinstitucijskom projektu ROĐENDAN UMJETNOSTI koji se održao 17. siječnja 2023. godine na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu. Prisustvovale su umjetničke akademije svih profila u Zagrebu te gosti iz Splita, Osijeka i Muzičke akademije u Puli.

MAPU se predstavila s četiri bloka glazbeno umjetničkog programa na kojima su svoje umjetničke dosege javnosti predstavili studenti harmonike, pjevanja i klavira u solističkim i komornim glazbenim djelima.

Sve se odvijalo u nazočnosti Ministrice kulture Nine Obuljen Koržinek, rektora Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, svih dekana umjetničkog područja s područja Hrvatske te prorektorice za studente, obrazovne programe i suradnju na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli, prof. dr. sc. Mirjane Radetić Paić.

Fotografija: UNIPU