Proslava otvorenja „Kluba studenata...

Povodom osnivanja Kluba studenata Istre na dan 7. ožujka s početkom u 20h održat će se svečano otvorenje u prostorijama Shipyard puba, na adresi Ul. Svetog Teodora 1 u Puli. Početak rada Kluba studenata obilježit će uz degustaciju tradicionalnih istarskih proizvoda.

Ovaj događaj označuje početak rada Kluba studenata i to je prilika za sve da upoznaju rad Kluba te aktivnosti koje je Klub pripremio za buduće razdoblje, a koje će biti posvećene promicanju akademskih, kulturnih i društvenih aktivnosti među studentima koji studiraju u Istri.

Klub studenata Istre neprofitna je udruga koja okuplja studente i alumnije u Istri. Klub je osnovan u siječnju ove godine s ciljem formiranja i razvijanja zajednice studenata koji studiraju u Istarskoj županiji kroz kulturne, zabavne, znanstvene, sportske, humanitarne i druge sadržaje vezane uz studentski i općedruštveni život, posebice kroz sadržaje kojima je zadatak promoviranje i očuvanje istarskih tradicija i kulture.