NOVOSTI:

UNWTO Affiliate Member

Provedbom vanjskog, certifikacijskog audita, 6. srpnja 2017. završen je projekt implementacije Sustava upravljanja kvalitetom FET'Q i Fakultetu ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ odobrena je certifikacija prema normi ISO 9001:2015.

Tijekom audita predstavnici međunarodne certifikacijske kuće SGS pregledali su dokumentaciju, razgovarali s upravom FET-a (dekanicom i prodekanima), voditeljicom projekta, koordinatoricom FET'Q, šefovima katedri, voditeljima centara i odbora pri FET-u, te voditeljima sveučilišnih službi i ureda, nakon čega su izvijestili kako, temeljem rezultata provedenog audita i dokazanoga stupnja razvoja i zrelosti, odobravaju certifikaciju FET'Q prema normi ISO 9001:2015.