UPISI U VIŠE GODINE STUDIJA:

UNWTO Affiliate Member

Upisi u više godine studija u akademskoj godini 2017./2018.

Upisi u više godine studija započet će 22. rujna 2018. godine.

Obavijest za studente FFPU-a i FITIKS-a

Studenti Filozofskog fakulteta (svi studiji) i studenti Fakulteta za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije (studij Talijanski jezik i književnost) koji upisuju višu godinu studija, a nisu bili u mogućnosti odabrati 60 ECTS bodova prilikom upisa u višu godinu studija putem Studomata trebaju se javiti u Ured za studente i obrazovne programeradi odabira izbornih predmeta i obavljanja upisa u cijelosti. Prilikom dolaska potrebno je donijeti potvrdu o plaćanju upisnine i/ili školarine.

Obavijest za studente FFPU-a, MAPU-a i FITIKS-a koji upisuju više godine studija

Obavještavaju se studenti Filozofskog fakulteta, Muzičke akademije u Puli i studija Talijanskog jezika i književnosti na Fakultetu za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije koji upisuju višu godinu studija (ne i apsolventsku) u akademskoj godini 2018./2019. da prilikom upisa putem Studomata moraju OBAVEZNO ODABRATI IZBORNE PREDMETE u onom iznosu da zbroj svih upisanih predmeta(obavezni + izborni) iznosi minimum 60 ECTS bodova. Ukoliko zbroj bude manji od 60 ECTS bodova upis se neće moći obaviti u cijelosti.