Upisi u više godine studija u akademskoj godini 2020./2021.

Upisi u više godine studija započet će u ponedjeljak 14. rujna i trajat će zaključno do 30. rujna 2020. godine.

Studenti se upisuju putem Studomata, ali tek kad polože sve planirane kolegije, jer datumom upisa sustav izrađuje račun temeljem nepoloženih ECTS bodova (do trenutka upisa).

Uputa za upis po kojoj su studenti OBVEZNI postupiti:

Važne odluke:

FFPU: Upis i izmjena odabranih izbornih predmeta prilikom upisa više godine u akad. godini 2020./2021.

Studenti Filozofskog fakulteta u Puli koji upisuju višu godinu studija, a nisu u mogućnosti odabrati željene izborne predmete putem Studomata obavezno odabiru ponuđene izborne predmete i to na način da ukupan zbroj svih upisanih predmeta iznosi 60 ECTS boda.

Izmjena odabranih izbornih predmeta obavlja se na način da u mailu u kojem šaljete potvrdu o uplati upisnine napišete JMBAG te nazive predmeta koje želite obrisati i predmeta koje želite upisati.