Upisi u I. godinu diplomskih studija u akademskoj 2021./2022.

Natječaj za upise na studije u 2021./2022. godini

Objavljen Natječaj za upis u I....Sveučilište Jurja Dobrile u Puli objavilo je Natječaj za upis studenata u prvu godinu sveučilišnih diplomskih studija u akademskoj godini 2021./2022.

Više o uvjetima upisa možete pročitati u tekstu Natječaja:

Prijave

Prijave za upis na diplomske sveučilišne studije vrše se elektroničkim putem na stranici Prijave za upis na diplomske sveučilišne studije vrše se elektroničkim putem na stranici www.studij.hr od 1. srpnja 2021. godine.

Zadnji dan za slanje dokumentacije Središnjem prijavnom uredu je 6. rujna 2021. za kandidate koji su već završili preddiplomski
studij. Kandidati koji imaju obranu završnog rada u rujnu 2021. godine, prijepis ocjena dostavljaju do 6. rujna, a preostali dio
dokumentacije do 22. rujna 2021.

• Zadnji dan za prijavu neistovrsnih studijskih programa je 11. rujna 2021.
  • Zadnji dan za prijavu studijskih programa je 30. rujna 2021. u 12.00 sati. od 1. srpnja 2021. godine.

Više o prijavama i dokumentaciji potrebnoj za upis na diplomske studijske programe dostupno je na www.studij.hr/sve-o-prijavama , a sve pojedinosti uz uvjete upisa u prvu godinu diplomskog sveučilišnog studija nalaze se na
sljedećoj poveznici https://diplomski.studij.hr

FOOZ