Poziv na dostavu radova za...

Pozivamo vas da svojim radom doprinesete radu na međunarodnoj znanstvenoj konferenciji "13. Medijski dijalozi" koja će se održati u Puli (virtualno) od 24. do 26. rujna 2021. godine u organizaciji Fakulteta za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije s partnerima iz Crne Gore, Istraživačkim medijskim centrom Podgorica i međunarodnim znanstvenim časopisom "Medijski dijalozi".

Tradicionalni međunarodni znanstveni skup "Crnogorski medijski dijalozi" održat će ove godine se u okviru međunarodnog znanstvenog institucionalnog projekta "Visokoškolsko obrazovanje novinara u digitalnom okruženju", a središnja tema konferencije je - "Digitalna transformacija obrazovanja za medije (ideje i prakse iz zemalja bivše Jugoslavije)".

Zainteresirane autore pozivamo da svoje prijave šalju na e-mail adresu medijskidijalozi@gmail.com u sljedećim rokovima:

• s radom za objavu - do 15. svibnja 2021.
  • bez rada za objavu - do 1. rujna 2021.

Detaljne informacije o prijavi dostupne su na mrežnim stranicama konferencije.

Najbolji radovi s međunarodne znanstvene konferencije, koji budu dostavljeni u roku i pozitivno recenzirani, bit će tiskani u posebnom broju međunarodnog znanstvenog časopisa Medijski dijalozi.

Veselimo se Vašem doprinosu i zajedničkom radu,

doc. dr. sc. Tijana Vukić, voditeljica projekta i predsjednica organizacijskog odbora