Obavijesti
Na temelju članka 15. Statuta Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli i članka 7. Pravilnika o nagrađivanju studenata Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, a sukladno izvješću Povjerenstva za provedbu Natječaja za dodjelu rektorove nagrade za akademsku godinu 2017./2018., rektor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli je dana 2. travnja 2019. godine donio je Odluku o dodjeli Rektorove nagrade za akademsku godinu 2017./2018.
Raspisuje se Natječaj za dodjelu rektorove nagrade najuspješnijim studentima Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u akademskoj godini 2017./2018. koji su se istaknuli ostvarenim uspjehom na studiju, nastavnim i izvannastavnim aktivnostima i ostvarenim postignućima. Rektorova nagrada dodjeljuje se po jednom studentu svake sastavnice. Nagrade uručuje rektor na svečanosti u povodu Dana Sveučilišta (Dies Academicus). Natječaj je otvoren do 23. ožujka 2019. godine. Prijavu na natječaj mogu podnijeti student osobno ili čelnik sastavnice uz prethodnu suglasnost studenta.