Novosti - Studentski zbor
Na temelju članka 12. stavka 3. Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, a sukladno članku 5. Pravilnika o financiranju Studentskog zbora Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli i studentskih programa, Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli dana 13. veljače 2019. godine raspisuje Natječaj za financiranje studentskih programa koje provode studentske organizacije ili pojedini studenti za 2019. godinu.
Izbori za članove studentskog zbora Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli održani su 14. i 15. siječnja 2019. godine. Na temelju članka 20. Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, Izborno povjerenstvo za provedbu izbora za Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli dana 21. siječnja 2019. godine utvrdilo je i objavljuje konačne rezultate izbora.
Izbori za članove studentskog zbora Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli održani su 14. i 15. siječnja 2019. godine u vremenu od 9 do 15 sati u prostorima Rektorata za izbornu jedinicu Sveučilište i izbornu jedinicu Fakultet za odgojno obrazovne znanosti. U ostalim izbornim jedinicama glasovanje nije provedeno obzirom da je u istima pristigla jedna kandidatura.
Izbori za studentski zbor održat će se u ponedjeljak 14. i utorak 15. siječnja 2019. u vremenskom razdoblju od 9 do 15 sati u zgradi Rekorata Sveučilišta. Pravo biranja na izborima za Studentski zbor imaju svi studenti.
U postupku izbora za članove Studentskog zbora  Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u ak. god. 2018./2019. pravovaljane su kandidature sljedećih studenata:
U okviru CONNEXIO programa suradnje studenata Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli i FH-Burgenlanda iz Eisenstadta (Austrija) dana 22. i 23. siječnja 2019. godine u Eisenstadtu u Austriji održat će se znanstveno-stručna konferencija namijenjena studentima i alumnijima navedenih sveučilišta. Pored znanstvenih i stručnih radova mogu se izlagati završni i diplomski radovi.
Rektor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli dana 15. studenog 2018. godine donio je Odluku o raspisivanju izbora za članove Studentskog zbora Sveučilišta u akademskoj godini 2018./2019. Izbori će se održati 14. i 15. siječnja 2019. godine u zgradi rektorata Sveučilišta na adresi Zagrebačka 30. U izborima za Studentski zbor imaju pravo sudjelovati (birati i biti birani) svi studenti upisani na Sveučilište.