Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Popis djelatnika Rektorata

Maja Aflić

maja.aflic@unipu.hr    

Anamarija Banković, dipl. oec.

anamarija.bankovic@unipu.hr   Zagrebačka 30   052/377 516

Diana Benković

diana.benkovic@unipu.hr    

Anja Bernobić, spec. publ. adm.

anja.bernobic@unipu.hr   Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a), kabinet br. 8   052/377-010

Borislavka Bilajac

borislavka.bilajac@unipu.hr    

Ksenija Bodul

ksenija.bodul@unipu.hr     +385 52 877-426

Marijana Božić

marijana.tadic@unipu.hr   Rektorat - Ured br. 13   052/377-020

Marinela Brkljača-Pucar

marinela.brkljaca-pucar@unipu.hr    

Vedran Buić

vedran.buic@unipu.hr    

Andrea Bulešić

andrea.bulesic@unipu.hr    

Marijana Crljen

marijana.crljen@unipu.hr    

Verica Cvjetković

verica.cvjetkovic@unipu.hr    

Miodrag Čerina

miodrag.cerina@unipu.hr    

Eta Čuha

eta.cuha@unipu.hr   31  

Tatjana Furjan

tatjana.furjan@unipu.hr    

Šanel Gaberšček Despić, dipl. oec.

sanel.gaberscek.despic@unipu.hr   kabinet 25, Preradovićeva 1/1 (zgrada FET-a)   052/377-068

Kristina Hlavati Bertoncelj, mag. oec.

kristina.hlavati.bertoncelj@unipu.hr   Rektorat ur 16   377-088

Moris Ivančić, dipl. oec.

moris.ivancic@unipu.hr    

Marijana Kardov Tomas, mag. prim. educ.

marijana.kardov.tomas@unipu.hr     052/377-066

Biljana Kezić

biljana.kezic@unipu.hr    

Diana Kolarik, mag. oec.

diana.kolarik@unipu.hr    

mr. sc. Alen Kontošić

alen.kontosic@unipu.hr    

Maja Kos, mag. iur.

maja.kos@unipu.hr    

dr. sc. Silvana Kostešić

silvana.kostesic@unipu.hr    

Božana Kristić

bozana.kristic@unipu.hr    

Emina Lehkec

emina.lehkec@unipu.hr    

Marina Ljevar

marina.ljevar@unipu.hr    

Nensi Margetić

nensi.margetic@unipu.hr   31   377017

Vesna Mijatović, dipl.iur.

vesna.mijatovic@unipu.hr    

Nikša Minić, mag.

niksa.minic@unipu.hr   kabinet 7, Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a)   052/377-010

mr. sc. Ines Mirković

ines.mirkovic@unipu.hr    

Martina Pantelić

martina.pantelic@unipu.hr    

Luisa Pericin Vukadinović

luisa.pericin.vukadinovic@unipu.hr     052/377-064

Simana Perić

simana.peric@unipu.hr    

dr. sc. Ivona Peternel

ivona.peternel@unipu.hr     +385 52 377557

Ivona Piralić Marčeta

ivona.piralic.marceta@unipu.hr    

Helena Poropat

helena.poropat@unipu.hr   27   052377087

Marija Pržiklas Ribarić, dipl. oec.

marija.prziklas.ribaric@unipu.hr   Preradovićeva 1, kabinet 8   052/377 010

dr. sc. Sanja Radolović, pred.

sanja.radolovic@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 23   +385 52 377 556

Noris Rosanda, mag. ing. agr.

noris.rosanda@unipu.hr   kabinet 4, Preradovićeva 1   052/377-043

Sara Rotta

sara.rotta@unipu.hr   29  

Mihaela Ružić

mihaela.ruzic@unipu.hr    

Đuro Sikirić, dipl. oec.

djuro.sikiric@unipu.hr    

Gordana Stevanović Brajić, mag. iur.

gordana.stevanovic.brajic@unipu.hr    

Sandra Svitich, mag. turism. cult.

sandra.svitich@unipu.hr    

Stanko Švraka

stanko.svraka@unipu.hr    

Greta Terman

greta.terman@unipu.hr    

Majda Turnšek Dobre, oec.

majda.turnsek.dobre@unipu.hr    

Ana Udović

ana.udovic@unipu.hr    

Helena Uležić

helena.ulezic@unipu.hr    

Moris Veselica

moris.veselica@unipu.hr    

doc. dr. sc. Rozana Veselica

rozana.veselica@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 17   T:+385 52 377 593

Antonija Zgaljardić

antonija.zgaljardic@unipu.hr   kabinet 25, Preradovićeva 1/1 (zgrada FET-a)   052/377-068

Sandra Žajgar, mag.oec.

sandra.zajgar@unipu.hr   kabinet 4, Preradovićeva 1   052/377-043

Marina Žufić

marina.zufic@unipu.hr